Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:

FORUM
Yeni Mesajlar | Konularım | Profildeki Forumlar | Kullanıcı Ayarları | Takip Ettiklerim
Yanıt Yolla
Kanal 7 canlı tv izleyenler!
Toplam Görüntülenme: 552 - Toplam Yanıtlar: 1
Aug 29 2015, 12:50 am - yazan findikkurdu

Özel Mesaj

Kanal 7 canlı tv izleyenler!, Merhaba arkadaşlar ismim elif sizinle paylaşmak ve fikrinizi almak istediğim bir konu var. Ben televizyonu devamlı olarak internet üzerinden izliyorum ve kesinlikle çok güzel oluyor neden derseniz devamlı olarak tv karşısında olmak insanı çok yoruyor, bıktırıyor ama bilgisayarda her zaman olmuyorsunuz.

Kanal 7 ve bunun yanı sıra bazı dini kanal yayını yapan tv programlarını izlerim sık olarak mesala internette devamlı olarak canlı tv takibinde bulunduğum bir site var ama reklam gibi olmasın yanlış anlaşılmak istemiyorum. Adresi  kanal 7  yazısına tıklarsanız görebilirsiniz. 

tv izleyim Logo

En öncelikli yani samanyolu ntv, halktv, ve son olarak flashtv kanallarını izlemekteyim. Ama derseniz ki en sevdiğiniz kanal hangisi diye tabi http://www.canlitvturk.net/star-tv-izle burayı ayrı seviyorum nedeni ise bende hatıraları var neyse. Arkadaşlar bir hatam oldu ise özür dilerim amacım sizleri bilgilendirmek ve paylaşımda bulunmaktı iyi çalışmalar dilerim herkese.
Jun 30 2017, 4:58 am - Yanıtlayan: findikkurdu

Özel Mesaj

Arkadaşlar site isim değiştirmiştir sizlerinde katkı ve ziyaretlerini bekleriz sizlerede uygun programlar mevcuttur.
Yanıt Yolla

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.