Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:

FORUM
Yeni Mesajlar | Konularım | Profildeki Forumlar | Kullanıcı Ayarları | Takip Ettiklerim
Yanıt Yolla
ISLAM AHLAKI BUYSA, OHHHA VE DE CÜSHHHHHHH!!!
Toplam Görüntülenme: 1067 - Toplam Yanıtlar: 14
Sep 01 2013, 2:07 pm - yazan DoRe

Özel Mesaj

'Cihat nikahı'nda son nokta: Kız kardeşle evlilik caiz

Nasır el Ömer, Suriye'de “cihat nikahının kıyılması” ve yaygınlaştırılması için her yerde konuşmalar yapan ve bu nikahı savunan önde gelen bir Selefi Şeyhi. Şimdi de Suriye'de savaşan muhaliflerin “kendi kız kardeşleri ve mahremleri ile nikâhlanabileceklerine dair bir fetva” yayınladı!

ŞAM- Selefi şeyh Nasır el Ömer, Şia karşıtı yayınlar yapan "Visal" kanalında yaptığı açıklamada şunları söyledi: Silahlı mücahitler, namahrem mücahit (!) kadınlar bulamıyorlarsa, o zaman kendi mahremleri (anneleri, kız kardeşleri, kızları, teyzeleri, halaları…) ile evlilik akdi kıysınlar...”

Tekfirci Selefi Şeyh Nasır el Ömer, konuşmasını şöyle sürdürdü: Yorgunluk bilmeyen mücahitlerin küfür karşıtı ve Suriye - İran zulüm rejimlerine karşı savaştıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.

Bazıları, Suriye'deki kardeş mücahitlerin hizmetine yönelik yayınlanan fetvaları eleştirmekte ve tepki göstermektedirler. Ancak kadınların ve çocuklara yönelik cinayetlerden bahsetmiyorlar”

Selefi Şeyhi Nasır el Ömer daha önce de yayınladığı fetvasında “Şia ve Alevi kızlarının esir alınarak cihatçı gruplar arasında adil bir şekilde paylaşılması fetvasını” vermişti. (Ahlulbeyt Haber Ajansı)

http://www.yurtgazetesi.com.tr/dunya/cihat-nikahinda-son-nokta-kiz-kardesle-evlilik-caiz-h41099.html

Hangi Sarkiyi Calsam Notalar, Do Re Mi Fa, SoL Diyorum Sana SoL, La Sesim Sende Kaldi.
Sep 01 2013, 2:09 pm - Yanıtlayan: DoRe

Özel Mesaj

Amerikanin israilin yaninda Suriyeye mudahale icin kendini yirtanlarin ne ye hizmet ettigi görülsün istiyorum.

Ülkemizi bu sapiklar icin maceraya sokmak isteyenlere karsi sesimizi yukseltelim.
Bu haberi her yerde paylasalim.

Hangi Sarkiyi Calsam Notalar, Do Re Mi Fa, SoL Diyorum Sana SoL, La Sesim Sende Kaldi.
Sep 01 2013, 3:54 pm - Yanıtlayan: palyacobobo

Özel Mesaj

YA SEN HALA DİNSİZ ATEİSTMİSİN?hiç değişmemişsin.
bu selefi şeyhi münafıktır.MÜSLÜMAN DEĞİLDİR.hiçbir müslüman buna inanmaz.sen nerede yaşıyorsun cahil.
SELEFİLER Adı ÜSTÜNDE ,kendilerini üstün göre islamın tek temsiyiz diyen UYDURMA BİR ŞERİAT UYDURMUŞ SAPIK BİR FIRKA.
hadise göre de islam ümmeti 73 FIRKAYA ayrılacaktır.BİR TANESİ GERÇEKTİR.
bu selefi 72 sapık fırkadan biri.
cahil.okumamışsın hala islam ne demek.müslüman olmak ümmet olmak demek değildir.
MÜ'MİN MÜSLÜMAN OLMAK GEREKİR.

Sep 01 2013, 3:57 pm - Yanıtlayan: palyacobobo

Özel Mesaj

SENİN AHLAKINI DA SÖYLE.BİZ DE BİLELİM.ateistlerin ahlakı yok ki.
ahlak diye herşey serbest ateistlere.erkek erkeğe de cinsellik serbest sizde :)
kimbilir senin evinde ne sapkınlıklar vardır ...ne bilelim.sen de evinde aynı şeyi yapmayasın.ateist dindarları da aynıdır.çok örnek var.
ENSEST İLİŞKİ EN ÇOK ATEİSTLERDE GÖRÜLMEKTEDİR.
bak iftira atıyorsun.
sana karşılık vermek için belki de İFTİRA ATIYORUM.ya tutarsa.ya gerçekse :)

Sep 01 2013, 4:20 pm - Yanıtlayan: DoRe

Özel Mesaj

palyacobobo yazdı:
kimbilir senin evinde ne sapkınlıklar vardır ...ne bilelim.sen de evinde aynı şeyi yapmayasın.ateist dindarları da aynıdır.çok örnek var.
ENSEST İLİŞKİ EN ÇOK ATEİSTLERDE GÖRÜLMEKTEDİR.
bak iftira atıyorsun.
sana karşılık vermek için belki de İFTİRA ATIYORUM.ya tutarsa.ya gerçekse :)

Ulan asagilik yaratik,suriyede misirda onlari destekleyen senin zihniyetindeki serefsizler degilmi?
Hangi ateist boyle serefsizligi destekledi?

Sep 01 2013, 10:37 pm - Yanıtlayan: DoRe

Özel Mesaj

palyacobobo yazdı:

Bak Bunlar Ateist olmuslar:)))))))))

Suriyedeki Eset karsiti selefileri destekleyen senin zihniyetindekiler olduguna göre, sende kizkardesine nikahi basmissindir mutlaka.)))))))))
Sep 15 2013, 2:01 pm - Yanıtlayan: DELIOGLAN_07

Özel Mesaj

Lütfen konuşmalarımızda kişilik haklarını rencide edecek sözlerden,hakaret ve küfürlerlerden uzak duralım,

Admin.

Sınırsız mesaj, Özel mesaj, Anasayfada Vip sıralar'da
çıkmak,Özellik'li bir profil için aşağıdaki linki tıklayın.

ücretsiz Download Alexa Toolbar Nowyükleyin.

TurkSpace Site Yöneticisi

Sep 22 2013, 5:24 pm - Yanıtlayan: palyacobobo

Özel Mesaj

ALEVİYİM ama ATEİSTİM diyen zihniyetler DHKP-C TERÖR örgütüdür.
ellerinde kızıl bayraklarla gezen taksim meydanında ve bilumum gazi üniversitesindekiler
teröristtir.zira DHKP-Cliler ALEVİYİM ama ATEİSTİM diyenler kim?
ellerinde kızıl bayrak taşıyan dinsiz marksistler kan dökmeye meyillilerdir.terörist olarak yaşarlar.bukalemundur.serbset hayat isterler.taksim meydanında soyunanlar,kıçını başını açan ATEİSTLERDİR.sapkın lut kavmi de sosyalist marksist DİNSİZ ATEİST di.aynı zihniyet.
bize oğlan oğlana ilişki daha tatlı gelir diye beyan kitabımızda DELİLİMİZDİR.
AYNI MANTALİTE MARKSİSTLERDE.KÖTÜLÜK İÇLERİNE İŞLEMİŞTİR.
İSRAİL CUMHURBAŞKANI VE MURSİ YAN YANA ÖPÜŞECEKLER.FOTOMONTAJINI YESİNLER 
ATEİSSSSSSSSSSSSSSSSST

Sep 22 2013, 5:28 pm - Yanıtlayan: palyacobobo

Özel Mesaj

SURİYEDE Kİ NUSAYRİLER KADINLARI ŞEYTAN OLARAK GÖRÜR VE KENDİ UYDURDUKLARI DİNLERİNİ O KADINLARA ANLATMAZLAR.
SURİYE BAAS REJİMİNİN DİNİ ALEVİLİK DEĞİLDİR.DİNSİZ SOSYALİST BAAS DİNİDİR.
TANRILIK İDDİASINDADIR.ESAD DENİLEN DEYYUS BİR TANRIDIR BAASCILARA VE KANDIRILMIŞ ALEVİLERE GÖRE.
oku da öğren.git bir nusayri ile görüş.kökenin de ya nusayridir ya da kızılbaş tunceli ışıkcı dedelerindendir.
BAASCILAR KENDİLERİNE TANRI DER.sen de tanrılığını ilan et olsun bitsin.selefiler sapıktır.
selefileri destekleyen yok.
sen SİSİ ci BİZ MURSİCİ.
sisi vardı bir zaman hatırladın mı?
sisi pisi

Sep 23 2013, 8:28 pm - Yanıtlayan: DoRe

Özel Mesaj

palyacobobo yazdı:
ALEVİYİM ama ATEİSTİM diyen zihniyetler DHKP-C TERÖR örgütüdür.
ellerinde kızıl bayraklarla gezen taksim meydanında ve bilumum gazi üniversitesindekiler
teröristtir.zira DHKP-Cliler ALEVİYİM ama ATEİSTİM diyenler kim?
ellerinde kızıl bayrak taşıyan dinsiz marksistler kan dökmeye meyillilerdir.terörist olarak yaşarlar.bukalemundur.serbset hayat isterler.taksim meydanında soyunanlar,kıçını başını açan ATEİSTLERDİR.sapkın lut kavmi de sosyalist marksist DİNSİZ ATEİST di.aynı zihniyet.
bize oğlan oğlana ilişki daha tatlı gelir diye beyan kitabımızda DELİLİMİZDİR.
AYNI MANTALİTE MARKSİSTLERDE.KÖTÜLÜK İÇLERİNE İŞLEMİŞTİR.
İSRAİL CUMHURBAŞKANI VE MURSİ YAN YANA ÖPÜŞECEKLER.FOTOMONTAJINI YESİNLER 
ATEİSSSSSSSSSSSSSSSSST

Bak bakalim bu es cinsel sapiklar alevimi.)))))))

Suriyedeki selefiler madem müslüman degil, o halde ne halt yemeye onlari destekliyorsunuz, onlar icin agliyorsunuz?

Selefiler nasil sapiksa sizde aynisisiniz.

Genel secimleri bir daha alinca seriati getirip ayni fetvalari sizde vereceksiniz.
Misirdaki gibi ölen es ile. 6 saat daha cinsel iliskiye girmek isteyeceksiniz, müslüman kardesler gibi.,
Suriyedeki selefiler gibi, kiz kardesiniz ile, anneniz ile, halaniz, teyzeniz ile nikahda kiyacaksiniz.
Tomali Recep daha iktidara gelir gelmez zina yasasini serbest birakmisti, sirasi ile bütü sapikliklarinizi dünya görecek yüzlerinize tükürecek.

Bunlari sizler savunuyorsunuz, siz yaparsiniz.

Ne aleviler, ne ateistler bu sapikligi ne savunurlar nede akillarindan gecirirler.
Sep 24 2013, 9:35 pm - Yanıtlayan: DoRe

Özel Mesaj

Önüne gelene köpek gibi saldiriyorsun, alevidir diye asagiliyorsun!
Bunlarin yaptigini yapan hic alevi tanidigin oldumu?
Sarlatan bobi.
Yanıt Yolla

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.