Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:
 
FORUM
Yeni Mesajlar | Konularım | Profildeki Forumlar | Kullanıcı Ayarları | Takip Ettiklerim
Yanıt Yolla
2014'te burca göre sevgili bulma yolları
Toplam Görüntülenme: 1463 - Toplam Yanıtlar: 1
Feb 09 2013, 8:27 am - yazan DELIOGLAN_07

Özel Mesaj

Yaylar mutluluk sarhoşu olacak, Oğlaklar romantik bir ilişki yaşayacak

YAY
Sevgili Yaylar, neşeli, hareketli, arkadaş canlısı, enerji veren kişilersiniz. Tatlı sohbetinizle girdiğiniz her yerde göz bebeği olursunuz. Cazibenizle herkesi büyüleyebilirsiniz. Fazla özgür ruhlu ve maceraperestsiniz. Dobra dobrasınız, aklınızdan geçirdiğiniz her şeyi rahatlıkla karşınızdakine söyler ama kırılıp kırılmayacağının hiç hesabını yapmazsınız.

>> KOÇ VE BOĞA

>> İKİZLER VE YENGEÇ

>> ASLAN VE BAŞAK

>> TERAZİ VE AKREP

Tabii siz aslında en doğrusunu yaptığınızı düşünüyorsunuz ama işler bazen sandığınız gibi yürümüyor, değil mi? Karşınızdakini anlamak için biraz çaba harcamalı, özverili olmalısınız. Bir süre kısa flörtler yaşayacaksınız, büyük beğeni toplayacaksınız ve kafanız karışacak. İlişkileriniz genellikle kısa süreli oluyor, çünkü maceracı ruhunuza ve hareketliliğinize pek az kişi katlanıyor. Ancak bu yıl her şey değişecek ve ilişkileriniz geçen yıllardaki kadar kısa ömürlü olmayacak. Uzun ilişkilere adım atacak, gelecekle ilgili kendinizi hazır hissedeceksiniz.

Sadakatiniz artacak duygularınız güçlenecek

Yay burçları bu yıl sevgili bulmak konusunda hiç zorluk çekmeyecek. Kalbi boş olan Yay burçlarındansanız özellikle mart ve nisan aylarına çok dikkat edin. Çünkü farklı ortamlara girecek ve yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Bu dönemde çekiciliğiniz artacak. Bunun farkında olan siz, karşı cinsin ilgisini çekmek için çaba harcayacaksınız.

Çabalarınızın karşılığını alacağınızı söylemek gerekiyor. Gördüğünüz ilgi karşısında çok heyecanlanacak, kalbinizde yeniden aşk kıpırtıları hissedeceksiniz. Bu da sizi mutlu edecek. Birlikte olmak istediğiniz kişinin tüm özelliklerine hayran kalacak, onu daha yakından tanımak için imkanlarınızı seferber edeceksiniz. Ondan bir an bile ayrı kalmak istemeyeceksiniz. Öyle ki işinizi bile boşlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin size her konuda destek olması çok hoşunuza gidecek. Bu da duygularınızın güçlenmesine, sadakatinizin artmasına neden olacak. Yani şans her zamanki gibi sizden yana. İyi değerlendirmeyi başarırsanız mutlu olacak, çok da mutlu edeceksiniz. Eğer bahar aylarında aşkı bulamamış Yay burçlarındansanız bu kısmetinizin kapalı olduğu anlamına gelmez. Temmuz ayının başında kalbiniz yerinden çıkacak gibi çarpabilir. İlişkiniz başta sizi mutlu edecek. Ama sonra partnerinizin dengesiz tutumları yüzünden sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak denge kuracak, işleri yoluna sokacaksınız.

Uyumlu burçları: Koç, Başak ve İkizler

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, sadık ama inatçısınız. Sizin için kadın ya da erkek fark etmez, insan insandır, herkesle arkadaşlık yapabilirsiniz. Herkesin derdine koşar, yalnız kalmaktan nefret edersiniz. Bu yüzden dünyanın her yerinde arkadaşlarınız, dostlarınız vardır. Herkese ilgili göstermeye bayılırsınız ama konu sevgiliniz oldu mu nedense umursamaz davranırsınız. Siz belli etmeden sevenlerdensiniz.

Okumayı çok seven Oğlak burçları öğrenmeye ve bilgiye hep açıktır. Sizin kıskançlığınıza tahammül etmek öyle kolay bir şey değil. Ancak partnerinize güvendiğinizde işler yoluna girer. Fırtınalı ilişkiler yaşamış, uzun soluklu birlikteliğinizi sonlandırmış olabilirsiniz. Ama kabul edin, siz tek başınıza yaşayamazsınız. Olan bitenleri sevgilinize anlatmalı, ilgi görmeli, nefes almalısınız.

Aşk gelip sizi bulacak

Oğlaklar bu yıl aşk konusuda şanslı. Ama şansı biraz da siz yaratacaksınız. Evet sosyalleşmeyi seviyorsunuz ama aşk yorgunu olduğunuz için gözlerinizi çevrenizdekilere kapatacaksınız. Ama siz hiçbir şey yapmasanız da mutluluk gelip sizi bulacak. Mart ortaları ya da nisan ayının başında bazı Oğlak burçları yeni aşklara yelken açacak. Karşınıza çekici, konuşkan, yaptığı her hareketle çevrenin ilgisini üzerinde toplayan, bakışlarıyla her sorununu çözen bir partner çıkacak. Onun bu büyülü tavrı sizi baştan çıkarabilir. Çok mutlu olacak, hayalini bile kurmadığınız bu büyük aşkla karşılaştığınız için kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz.

Bu mutluluk rüzgarı sizi sarıp sarmalayacak. Bir süre sonra partnerinizin de kıskanç olması nedeniyle sorunlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu durum sizi korkutacak. Ne ondan vazgeçebilecek ne de kıskançlığın bu kadarına tahammül edeceksiniz. Aranızdaki sorunları çok fazla büyütmez, en kısa sürede çözmeye çalışırsanız ilişkinize hiç gölge düşmeyecek. Birlikte uzun yürüyüşler yapabilir, romantik akşam yemeklerine çıkabilirsiniz. Uzun süreli ilişkisi olan Oğlakların ise öyle büyük sorunları olmayacak. Çünkü ilişkiniz rayına girdiği için çözülemeyecek sorunlar yaşamayacaksınız. Ağustos ayında kısa süreli ayrılık yaşayabilirsiniz. Bir süre sonra yalnız olamayacağınıza karar verecek yeniden onun kollarına koşacaksınız.

Uyumlu burçları: Başak, Oğlak ve Boğa


Sınırsız mesaj, Özel mesaj, Anasayfada Vip sıralar'da
çıkmak,Özellik'li bir profil için aşağıdaki linki tıklayın.

ücretsiz Download Alexa Toolbar Nowyükleyin.

TurkSpace Site Yöneticisi
    

 

 

Jan 11 2014, 7:13 am - Yanıtlayan: DELIOGLAN_07

Özel Mesaj


Sınırsız mesaj, Özel mesaj, Anasayfada Vip sıralar'da
çıkmak,Özellik'li bir profil için aşağıdaki linki tıklayın.

ücretsiz Download Alexa Toolbar Nowyükleyin.

TurkSpace Site Yöneticisi
    

 

 

Yanıt Yolla

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.