Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:

FORUM
Yeni Mesajlar | Konularım | Profildeki Forumlar | Kullanıcı Ayarları | Takip Ettiklerim
Yanıt Yolla
Muhammet = Allah mi? (videoyu izledigimde bende sasirdim.)
Toplam Görüntülenme: 761 - Toplam Yanıtlar: 15
Jan 04 2012, 1:43 am - yazan DoRe

Özel Mesaj

Bu videoyu sonuna kadar izleyin!

Gerçekten, Allah, kendisine şirk koşulmasını bağışlamaz. Bunun dışında kalanı ise, dilediğini bağışlar. Kim Allah'a şirk koşarsa, doğrusu büyük bir günahla iftira etmiş olur. (NİSA SURESİ / 48)

Cemaatler iyice zivanadan cikti. Varsa eger Allah bu müslümanlarin haline aciyip, bunlara akil fikir ihsan eylesin. Yoksa is isten geciyor, cok gec kalacak.

Benden söylemesi.

Hangi Sarkiyi Calsam Notalar, Do Re Mi Fa, SoL Diyorum Sana SoL, La Sesim Sende Kaldi.
Jan 28 2012, 4:50 am - Yanıtlayan: beyazgul79

Özel Mesaj

saygilar, bu ne biçim laf tabiki var, iki kendini musluman gosterip, hakiki muslumanlarin gozunu boyamaya çali$an ahmaklar yuzunden, butun muslumanlari ayni kefeye koyamazsiniz.

siz ateistseniz bile en azindan inançli insanlara saygili olamaniz gerekir.

eklediginiz karikaturler, soylediginiz kelimeler ve yaptiginiz yorumlardan zaten kendinizi belli ediyorsunuz, ama rica ediyorum saygi çerçevesi içersinde olsun.

Sizin gozunuz kor, kalbiniz muhurlendi ise bu gene sizin suçunuz

size islam dinini ve kurani kerimi daha iyi incelemenizi tavsiye ediyorum yoksa durumunuz vahim, saygilar...

Jan 28 2012, 8:24 am - Yanıtlayan: Emrah_23

Özel Mesaj

Bir gun imami azam ebu hanefi yoldan gecerken herkes ayaga kalkip selam vermeye baslamis,yasli kadinin teki ayaga kalkmamis demislerki:

ey kadin sen ne yapiyorsun ? ayaga kalksana ebu hanefi geldi.

kadin

ebu hanefimi? oda kim?

millet gulmus demislerki:

ALLAH in varligini 1001 yolla ispatliyan kisi.

BUNUN UZERINE KADIN AYAGA KALKAR EBU HANEFININ YANINA YAKLASIR.

evladim sen ALLAH in varligina dair 1001delil getirmisin dogrumu?

ebu  hanefe cevaplar evet teyzecegim der.

EVLADIM! SENIN ALLAH IN VARLIGINDAN SUPHENMI VARKI,ISPAT DELIL GETIRME IHTIYACI DUYDUN.

Ebu hanefi tepsinden kaynar su dokulmuscesine terler.

vallahi teyze ben sana kurban olayim boyle teslimiyet gormedim.

ispata gerek yok kabul edilsede edilmesede ALLAH var, Kiyamet var.Munker ve Nekir Melekler var.Sirat koprusu var.her an her yaptigimizi kayit eden melekler var.(sag ve sol omuzumuzda)Kabir azabi var. Cinler ve Melekler var.Ebedi cennet ve guzellikleri var.Cehennem var. Bunlari ispata gerek yok.

Inansakta var inanmasakta, ve ben butun kalbimle inanarak hic suphe duymadan var diyenlerdenim, Casiye suresi 3 okumani tavsiye ederim ALLAH varsa diyen efendi.

Dost elinden gel olmazsa varilmaz

Rizasiz bahcenin gulu derilmez

Kalpten kalbe bir yol vardir gorulmez

Gonulden gonule giden yol gizli gizli.........

atmis oldugun video yu seyremedim kapatilmis......

ebu cehiller hep vardi var olacaklar cehennem odun ister.......

Jan 28 2012, 2:54 pm - Yanıtlayan: beyazgul79

Özel Mesaj

helal olsun sana emrah, i$te boyle insanlar ve boyle cevaplar gerekiyor, tebrik ederim seni
Jan 28 2012, 4:00 pm - Yanıtlayan: hewalist

Özel Mesaj

Allah istedi oldu.!

İnsan yer yüzüne bir halife halife kılınmıştır. Akıl her insanda var, Buda Allah'ın elinde.!

aksi taktirde akıl insanın elinde olsa kimse Deli  olmaz idi..

Allah'ın varlığını ispatlamak değildir gayemiz bu Apaçık ortadır , Keza bu bize görev verilmemiştir. Dünyada Fetva verebilecek üç beş kişi vardır.  

Kim Allah'ın yoldan saptırdığını Yola sokabilir? Kim Allah'ın yola koyduğunu yoldan çıkarabilir?

Kuran , Tevrat, Zebur, İncil ve daha önceki ahid yazılar olmaz ise Peygamberler bile Allah'ı bilmezlerdi. Oku.Oku.Oku

Allah tüm varlıklarda tek insana konuşma hakkı vermiştir. Oysa tüm varlıklarda beyin vardır, dil vardır ağız vardır, ve akıllıdırlar ama göresinizki böğürler.. 

TürkSpace Site Yöneticisi OwnSkin Preview

hewalist

Jan 28 2012, 9:37 pm - Yanıtlayan: ACEM_KIZI

Özel Mesaj

beyazgul79 yazdı:

saygilar, bu ne biçim laf tabiki var, iki kendini musluman gosterip, hakiki muslumanlarin gozunu boyamaya çali$an ahmaklar yuzunden, butun muslumanlari ayni kefeye koyamazsiniz.

eklediginiz karikaturler, soylediginiz kelimeler ve yaptiginiz yorumlardan zaten kendinizi belli ediyorsunuz, ama rica ediyorum saygi çerçevesi içersinde olsun.

size islam dinini ve kurani kerimi daha iyi incelemenizi tavsiye ediyorum yoksa durumunuz vahim, saygilar...

Jan 28 2012, 9:41 pm - Yanıtlayan: ACEM_KIZI

Özel Mesaj

Emrah_23 yazdı:

Bir gun imami azam ebu hanefi yoldan gecerken herkes ayaga kalkip selam vermeye baslamis,yasli kadinin teki ayaga kalkmamis demislerki:

ey kadin sen ne yapiyorsun ? ayaga kalksana ebu hanefi geldi.

kadin

ebu hanefimi? oda kim?

millet gulmus demislerki:

ALLAH in varligini 1001 yolla ispatliyan kisi.

BUNUN UZERINE KADIN AYAGA KALKAR EBU HANEFININ YANINA YAKLASIR.

evladim sen ALLAH in varligina dair 1001delil getirmisin dogrumu?

ebu  hanefe cevaplar evet teyzecegim der.

EVLADIM! SENIN ALLAH IN VARLIGINDAN SUPHENMI VARKI,ISPAT DELIL GETIRME IHTIYACI DUYDUN.

Ebu hanefi tepsinden kaynar su dokulmuscesine terler.

vallahi teyze ben sana kurban olayim boyle teslimiyet gormedim.

ispata gerek yok kabul edilsede edilmesede ALLAH var, Kiyamet var.Munker ve Nekir Melekler var.Sirat koprusu var.her an her yaptigimizi kayit eden melekler var.(sag ve sol omuzumuzda)Kabir azabi var. Cinler ve Melekler var.Ebedi cennet ve guzellikleri var.Cehennem var. Bunlari ispata gerek yok.

Inansakta var inanmasakta, ve ben butun kalbimle inanarak hic suphe duymadan var diyenlerdenim, Casiye suresi 3 okumani tavsiye ederim ALLAH varsa diyen efendi.

Dost elinden gel olmazsa varilmaz

Rizasiz bahcenin gulu derilmez

Kalpten kalbe bir yol vardir gorulmez

Gonulden gonule giden yol gizli gizli.........

atmis oldugun video yu seyremedim kapatilmis......

ebu cehiller hep vardi var olacaklar cehennem odun ister.......

Jan 29 2012, 10:33 pm - Yanıtlayan: gakkos2323

Özel Mesaj

İmam-ı Azam ile yaşlı kadının arasında geçen olayda gizli bir cilve var.Yani anadolu deyimiyle zülfü yare dokunuluyor.Yani çerçek teslimiyet.Gerçek teslimiyet;İcmali iman ve tafsili iman.

İcmali iman:Kısacası Kelimei şehadet getirip iman etmek.

Tafsili iman:Kelimei şehadet getirip iman ettikten sonra dinde ne varsa tafsilatıyla inanmak ve iman etmek yanında yaşamaktır.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
Jan 30 2012, 11:07 pm - Yanıtlayan: DoRe

Özel Mesaj

beyazgul79 yazdı:

"Saygilar" ile baslayip "saygilar" la sözü bitirmeyi biliyorsunuz ancak, saygisizca bana hakaret etmekden sakinmiyorsunuz!

O videoyu ben yapmadim, ben sadece alip buraya paylasmaya koydum. Tarikat sapikliklari icinde , bambaska bir islam dini icat edenlere sesleriniz cikmiyor, Ateist oldugumuz halde sizleri uyardigimizda bile, cahilce saldirmayi düsünüyorsunuz.

Sapik tarikat cemati diyorki; "Muhammed = Allah"  Bu sözü siz hangi Ateistin agzindan duydunuz? Duymadiniz, duyamazsinizda. Fakat sapik tarikat cematleri söylersede sesiniz cikmaz.

Videoyu silmisler, ayni videonun baska linkini buldum. 

Önce izleyin sonra konusun.

(videoyu burdan göremiyorsaniz, bu linke tiklayin.)
http://www.youtube.com/watch?v=3q26x1SnW8A

Hangi Sarkiyi Calsam Notalar, Do Re Mi Fa, SoL Diyorum Sana SoL, La Sesim Sende Kaldi.
Jan 31 2012, 6:12 pm - Yanıtlayan: gakkos2323

Özel Mesaj

ADSIZ1 atmış olduğun video çalışmıyor.Peygamber efendimizin adını öyle sıradan bir arkadaşın ismini yazar gibi yazmaman gerekir.Onun ismi anıldığında yada yazıldığında yada zikredildiğinde ya selavatı şerife yada selavatı şerifenin kısaltılmış şekli olan"Sallallahu Aleyhi Ve Sellem" yazılır,zikredilir yada anılır.Bir gün Resulullah (S.A.S.) Mescidi Saadet'de ashabla konuşurlarken,peygamber efendimiz aniden 3 defa "amin" ibaresini söyler.Sahabe bunu ueden dediğini sorduğunda;Resulullah efendimiz cevaben:"Az evvel kardeşim Cebrail geldi ve "Senin ismin anıldığında selavat-ı şerifeyi getirmeyene Allah lanet etsin"! dedi ve ben de amin dedim" dedi.
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
Jan 31 2012, 11:23 pm - Yanıtlayan: DoRe

Özel Mesaj

gakkos2323 yazdı:
ADSIZ1 atmış olduğun video çalışmıyor.Peygamber efendimizin adını öyle sıradan bir arkadaşın ismini yazar gibi yazmaman gerekir.Onun ismi anıldığında yada yazıldığında yada zikredildiğinde ya selavatı şerife yada selavatı şerifenin kısaltılmış şekli olan"Sallallahu Aleyhi Ve Sellem" yazılır,zikredilir yada anılır.Bir gün Resulullah (S.A.S.) Mescidi Saadet'de ashabla konuşurlarken,peygamber efendimiz aniden 3 defa "amin" ibaresini söyler.Sahabe bunu ueden dediğini sorduğunda;Resulullah efendimiz cevaben:"Az evvel kardeşim Cebrail geldi ve "Senin ismin anıldığında selavat-ı şerifeyi getirmeyene Allah lanet etsin"! dedi ve ben de amin dedim" dedi.

Bence öncelikle dikkatli okuyucu olmalisiniz. Forumu acan benim, yani DoRe.
Videoyu izlemeden yorum yaptiginiz belli oluyor, hepiniz önyargilisiniz. Videoda bizden size gelen her hangi bir hakaret yok, aksine size yardimci oluyoruz sapik tartikatlari desifre ederek.
Biliyorum, sizde okuyupda anlayacak erdem yok, videoyu buraya tasiyan bir ateist se mutlaka sizler konuyu anlamadan ic güdüsel olarak saldirmaya gecersiniz. Akliniz ile düsünemediginizden olsa gerek.

Ayrica sizin sevdiklerinize isminin sonuna bir sürü ek takilar ekleyerek söylemek zorundada degiliz. dünya üstünde 1 milyarda budist inancindan olanlar var, kimse size demezki, Buda nin adini agziniza alirken onun ismini övecek takilar takin demez.

Önce videoyu izleyin sonra video üzerine tartisalim, kisisel satasmakdan vaz gecin artik.
Yanıt Yolla

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.