Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:

FORUM
Yeni Mesajlar | Konularım | Profildeki Forumlar | Kullanıcı Ayarları | Takip Ettiklerim
Yanıt Yolla
Kendine gelmek - Düşünen insan
Toplam Görüntülenme: 1155 - Toplam Yanıtlar: 1
Dec 14 2011, 7:58 am - yazan Benim

Özel Mesaj

Kendine gelmek - Düşünen insan

Eğitim, kışla-hapishane karışımı tıkış tıkış koğuşlarda değil, sürekli devinen doğa içerisinde verilmelidir.

"Oyun, Müzik, Dans, Resim, Keşif ve Macera..."

İçi enerji dolu, ve hepsi birbirlerinden farklı temel niteliklere haiz, kıpır kıpır hayat içeren çocukları sanayi ürünü gibi sıralayarak matematiksel denklemlerle damgalamak yerine, onları daha çok bilinmeze doğru aktive etmek ve kendi icatlarını oluşturmaya yönlendirmek gerekir.

Öğrenmek ve bilgi kitaplardan değil, deneyimden gelir.

Sanayi devrimi sonrası eğitim sistemi, sadece mezbahaya girene kadar koşu bandında enerji üreterek tükenecek klonlar yaratmayı amaçlar!

Çocuklar kare kartonlara dizilmiş hormonlu yumurtalar değildirler!

Sizin erişemediğiniz özgürlüğe gelecek nesillerin sahip olmasını istiyorsanız, ilk yapmanız gereken şey kendinizi toparlamak ve doğal düşünmeye ve sağlıklı davranmaya başlamak olmalıdır...

Çocuklarınız sizin düşmanlarınız değildirler!

Ve eğer bir gün, bir öğretmenin kulak kabartmaya cesareti olursa; görecektir ki serbest zihinli çocuklardan öğrenebileceği çok şey vardır.

Unutmayınız, şu an nefret ettiğiniz tek tip politikacılar ve dünyayı barış kisvesi altında terörle yönetenler bu hatalı eğitim sisteminin ve onların bağnaz eğitmenlerinin ürünüdürler...

Dr. Hollyberg "Second Son" Neinstein / ŞşE

Yanıt Yolla

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.