Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:

FORUM
Yeni Mesajlar | Konularım | Profildeki Forumlar | Kullanıcı Ayarları | Takip Ettiklerim
Yanıt Yolla
Dünyaca Ünlü Markalardan En Son Haberler
Toplam Görüntülenme: 2607 - Toplam Yanıtlar: 0
Nov 25 2009, 10:10 am - yazan hewalist

Özel Mesaj

Burberry atkı modelleri

Burberry atkı modelleri

0 yorum13:54 Gönderen hakan 
Etiketler: 

İngiliz'lerin efsane markası Burberry ve Burberry'nin efsane ekosesi ; havaların soğuması ve kış mevsiminin tamamı ile artık hayatımıza girmesi ile birlikte bu soğuk ayların vazgeçilmezi olan atkı'larda aranır oldu .

Burberry 'nin bu ekoselerni hangi üründe görsek ayrı bir hava katıyor diyebiliriz ve buatkı modelleride oldukça trend durumda bende Burberry atkı koleksiyonundan şıkmodelleri seçtim umarım beğenirsiniz fiyatları 115€ ile 250€ arasında değişmektedir.

Tepkiler: 

Timberland Bot ve Bot Fiyatları

0 yorum13:17 Gönderen hakan 
Etiketler: 

Bir zamanların en trend en giyilesi bot modelleri idi Timberland'ler Timberland'in varsa tamamdı zaten oldukça pahalı olan fiyatları herkes tarafından giyilememesinide sağlıyordu bundan dolayı bir sürü bot çıkmıştır Timberland benzeri nasıl şimdi on bin çeşit Ugg bot var buda onun gibi yani.

Bir amerikan markası olan Timberland bu sezonda ( 2009/2010) yine klasik botları ve yanında yeni tarz modelleri ile sizleri bekliyor Amerika fiyatları 155$ ile 120$ arasında değişmektedir.

Türkiye'de Deriden mağazalarında Timberland Botları bulamanız mümkün ben en son geçtiğim hafta sordum fiyatları Deriden'de Timberland Bot Fiyatları 299 Tl idi.

" Timberland Bot ve Bot Fiyatları "

Timberland Bayan Botları

Timberland Yeni Sezon Botlar

Timberland Bot Modelleri

Tepkiler: 

Kate Moss ve TopShop 2010

0 yorum15:44 Gönderen hakan 
Etiketler: 

Ünlü İngiliz model Kate Moss yine bir ingiliz markası olan TopShop'ın Noel için özeltasarladığı kıyafetleri tanıttı.

Top Shop 2010 yılında yine birbirinden güzel koleksiyonları ile mağazalarda bayanları bekleycek gibi görünüyor.

Tepkiler: 

Top Shop Hırkalar 2010

0 yorum11:32 Gönderen hakan 
Etiketler: 

Bu sene yani 2009 senesinde hırkalar oldukça trend durumda idi hem sonbaharhemde ilkbahar 'da tercih edilen hırka modelleri şu anda sanırım tam giyilecek zamada gibi görünüyor.

Daha öncede bir çok ünlünün bu trend 'i takip ettiğini belirtmiştim şimdide TopShop2010 koleksiyonundan seçtiğim hırka modellerini buraya taşıdım TopShop'ın kendi web sayfasında hırkaların fiyatları 20€ idi Türkiye fiyatları nedir bilmiyorum ama çokda fark edeceğini sanmıyorum .

Hırka kombinesi yaparken ; sanırım gömleklerinizi ve v yaka t-shirt yada body'lerinizi kullanabilirsiniz.

Tepkiler: 

Lady Gaga ve Gözlükleri

0 yorum09:24 Gönderen hakan 
Etiketler: 

28 Mart 1986 New York doğumlu Lady Gaga ; son zamanların yükselen yıldızları arasında Poker Face parçası ile uluslararasu alanda bir hit haline dönüştü ve şu anda sanırım bir çok kiş tarafından bilinen ABD'li sanatcılar arasında yerini aldı.

Gerçek adı Stefani Joanne Angelina Germanotta 'dır asıl olarak rock müziği yapanLady Gaga tarzını farklı bir şekilde değiştirerek çok fazla ilgi gördü ; şarkıları giyisileri , aksesuarları gerçekten ona çok yakışıyor ve onun en çok dikkat çeken aksesuarlarından bir tanesi gözlükleri birbirinden farklı tarz gözlük modeli ile şarkılarını söyleyen Lady Gaga ve işte Lady Gaga Gözlükleri.

Lady Gaga ' nın kendi web sayfasında satın alabileceğiniz bir çok Lady Gaga imzalıürün mevcut ve gözlük modelleride buna dahil .

Tepkiler: 

TürkSpace Site Yöneticisi OwnSkin Preview

hewalist

Yanıt Yolla

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.