Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:

FORUM
Yeni Mesajlar | Konularım | Profildeki Forumlar | Kullanıcı Ayarları | Takip Ettiklerim
Yanıt Yolla
Lutfen site gorevlileri uyelerimizle profesyonel seviyede iliski kursun
Toplam Görüntülenme: 803 - Toplam Yanıtlar: 2
Oct 02 2009, 2:45 pm - yazan adminturk

Özel Mesaj

Arkadaslar Merhaba,

Tekrar tekrar uyarmaktan biktim ama halen uyarilarimin dikkate alinmadigini goruyorum.

Ne yazik ki bazi arkadaslar uyelerle aralarindaki mesafeyi koruyamiyorlar. Bazen masum sekilde baslattiklari konusmalar ilerletim uyelerle iyice yuzgoz olup sonra problem yasiyorlar.

Gorevli arkadaslar lutfen uyelerle konusmalarinizda profesyonel davranin, unutmayin siz burada gorevlisiniz, normal uye degilsiniz.

Bir TurkSpace Gorevlisine yakisir sekilde:

1. Uyelerle mesafenizi koruyun
2. Uyelerle Profesyonel Site Yoneticisi gibi iliski kurun
3. Uyelerle gereksiz sekilde samimi olmayin, yuz goz olursaniz toparlayamazsiniz..
4. Uyelerle aranizda yanlis anlasilmalara yol acacak, karsidakini umutlandiracak mesajlar, gifler, grafikler, hediyeler gondermeyin..

Bakin admin arkadaslar tecrubesizlikten ve cahillikten onun bunun ziyaretci defterine kalp malp grafikleri gonderiyor ve uyeler bunu yanlis anliyor..

Lutfen kendinize ceki duzen verin...

Gecen haftalarda bu noktalara dikkat etmeyen, isi gucu msn'de uyelere konusmak olan birinin staffligini aldik.. Umarim ayni seyleri bu hafta tekrar yasamak zorunda kalmayiz..

Jun 23 2010, 1:51 am - Yanıtlayan: hewalist

Özel Mesaj

Site msn'de gelen mesaj ve izlemlerimize göre görevlilerin site içerisin'de üyelerle ilişki Sevgililik durumları yasadıkları ve biri ile ayrılıp baksa biri ile sevgili durumları yasadıkları

Staff kuralarını laubalilik gösterilmemsi adına kesinlikle bu tür ilişkiler içerisinde gitmek isteyenler staff durumunu Standrat yaparak rahatca dolaşabilir..

TürkSpace Site Yöneticisi OwnSkin Preview

hewalist

Yanıt Yolla

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.