Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:
 

Tweet This
KAYDET:
RSS 1.0     RSS 2.0

Görüntülenme: 1224 - Toplam Mesaj: 1

Gönderen: QUEEN on 06/05/2009 13:14:22


Fransız Georges Koussoros’un tasarladığı KissPhone, yeni bir teknolojiyi hayatımıza sokabilir.Üzerinde dudaklar bulunan bu oyuncak görünümlü telefon, sensörleri sayesinde öpücüğün basıncını, hızını, ısısını ve gücünü ölçüp, aranılan kişiye iletebiliyor. Karşıdaki kişi ise telefonun dudak kısmına dudaklarını getirerek, öpücüğü aynı basınç ve sıcaklıkta algılıyor.

Koussouros'un dudak uçuklatan konsept tasarımı arka arkaya gönderilen öpücükleri işleyebiliyor, öpücükler dilenirse kısa mesaj olarak gönderilip, tekrar tekrar kullanılabiliyor.

Mucit, Madonna gibi ünlülerin öpücüklerin bulunduğu bir "öpücük bankası" ile, telefonlara melodi ve logo indirir gibi, öpücük indirilmesini de mümkün kılacak bir yapı da düşündüğünü söylüyor. Bu şekilde, ünlülerin dudaklarına ulaşmak artık mümkün olacak.

--------------------------------------------------------------
Sen benim içimdeki büyük yangınların adı / Ben senin gecendeki mavi ya da günündeki sarı / Sen benim şehrimdeki bütün sokakların adı / Ben senin yüzündeki çizgi ya da dünündeki anı… KALBİN ÖMÜRLÜK BENDE ''EMANET''..

Gönderen: yokum on 06/05/2009 14:35:22


heheh tskler paylasim icin..ünlülerden banane oglumun tonton yanaklarina ulasabileyim yeter 

Başa Dön
14/12/2018Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.