Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:
 
TürkSpace Haberler
Ana Sayfa | Yeni İçerik Yolla | Haber Şampiyonları | Haberlerim
0

Cinsel Organını Büyütmek İsterken Hayatını Kaybetti

Fotoğraf   86 Görüntülenme   21 Ziyaret   Gönderen hewalist açık Aug 01 2017, 1:52 pm
www.haberler.com -

Cinsel Organını Büyütmek İsterken Hayatını Kaybetti

30 yaşındaki İsveç vatandaşı cinsel organ büyütme operasyonu sırasında hayatını kaybetti. Hiçbir sağlık problemi olmayan adam, cinsel organ büyütme operasyonunda hayatını kaybeden ilk kişi oldu.

Cinsel Organını Büyütmek İsterken Hayatını Kaybetti

Daily Mail'in haberine göre İsveçli adam karından yağ alınarak gerçekleştirilen operasyonla cinsel organının hem enini hem boyunu büyütmek istedi. İlk olarak boyunu uzatan plastik cerrahlar karnından aldıkları yağı penise enjekte ederken adamın kalp atışları hızlanmaya başladı, oksijen seviyesi ve tansiyonu düştü.

2 SAAT İÇERİSİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Stockholm'de gerçekleşen ameliyat sırasında kalp krizi geçiren adamı kurtarmak için her şey yapılmasına rağmen hasta, 2 saat içerisinde hayatını kaybetti. Adamın hafif derecede astımı olduğu biliniyordu ancak yağ enjeksiyonu sırasında daha önce hayatını kaybeden olmamıştı.

AKCİĞERLERİ TIKANINCA SOLUNUM SİSTEMİ ÇÖKTÜ

Operasyon sırasında yağ dokusu adamın kan dolaşımına karışarak damarlarını tıkadı. Akciğerleri tıkanan adamın solunum sistemi çöktü. Raporda cinsel organ uzatma ve büyütme operasyonlarının oldukça basit ve güvenli operasyonlar olduğu, fakat iki prosedürün birlikte ciddi komplikasyonlara neden olabileceği belirtildi.

Üyelerimizin Yorumları

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.