Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:
 
TürkSpace Haberler
Ana Sayfa | Yeni İçerik Yolla | Haber Şampiyonları | Haberlerim
4

Küçük Kıza Yapılan Taciz Güvenlik Kamerası Tarafından Kaydedildi

Video   961 Görüntülenme   237 Ziyaret   Gönderen hewalist açık Jul 05 2015, 6:01 pm
www.haberler.com -

Küçük Kıza Yapılan Taciz Güvenlik Kamerası Tarafından Kaydedildi

İzmir'de 8 yaşındaki küçük kızın taciz edilmesine ait görüntüler güvenlik kamerası kayıtlarından çıktı.

Küçük Kıza Yapılan Taciz Güvenlik Kamerası Tarafından Kaydedildi

İzmir'in Çiğli İlçesi'nde, bir ay önce "Mustafa'yı tanıyor musun" diye sorarak yakınlık kurduğu küçük kızı, ağzını kapatıp apartman dairesinin kapısından kaçırmak isteyen, ancak annesinin gelmesi üzerine kaçan E.P., aynı yöntemle bu kez başka bir kız çocuğunu taciz etti. Olaya ait görüntüler güvenlik kamerasına yansıdı.

ALIŞVERİŞ ANI KAMERALARA YANSIDI

Bodrum katta 8 yaşındaki A.Y.'yi taciz ettiği sırada asansör sesi gelmesiyle paniğe kapılıp kaçan E.P., polisin takibiyle yakalandı. 26 Haziran'daki son olaydan sonra tutuklanan tacizcinin, marketin güvenlik kamerası kayıtlarında, küçük kızı dışarıda beklemesi ve birlikte alışveriş yapması da yeraldı.

KÜÇÜK KIZI DIŞARIDA BEKLEMEYE BAŞLADI

Polis vatandaşları, küçük çocuklarını tanımadığı kişilerle konuşmaması, hediye kabul etmemesi, kesinlikle bir yere gitmemeleri konusunda eğitmesi için uyardı. Egekent Ormancılar Sitesi'nde meydana gelen olayda, markette alkollü içki almak için bekleyen E.P., bu sırada yanına gelip dondurma alan 8 yaşındaki A.Y.'yi, dışarıda beklemeye başladı.

"MUSTAFAYI TANIYOR MUSUN?" DİYE SORDU

Bir süre marketin yanında arkadaşlarıyla oynadıktan sonra evine doğru yürüyen A.Y.'nin yanına giden E.P., "Mustafa'yı tanıyor musun" diye sorarak yakınlık kurdu. Aslında öyle bir kişiyi aramamasına rağmen, çok kullanılan bir isim olduğu için Mustafa ismini veren E.P., küçük kızın, karşı komşuları olduğunu söylemesi üzerine kendisini ona götürmesini istedi.

BODRUM KATTA TACİZ ETTİ

Apartmana girdikleri anda yanındaki bıçağı çıkartan E.P., bağırması durumunda öldürmekle tehdit ettiği küçük kızı, bodrum kata indirdi. Burada A.Y.'yi, taciz etmeye başlayan E.P., asansörün çalışması üzerine paniğe kapılıp kaçtı. Tacizcinin, depodaki odunların üzerine fırlattığı küçük kızın, bağırarak yardım istemesiyle çevredeki vatandaşlar, polise haber verdi. Polisin güvenlik kamerası kayıtlarından takibiyle, uyuşturucudan kaydı bulunan 30 yaşındaki E.P., yakalandı.

ANNESİ SESE KOŞUNCA KIZ KURTULDU

Aynı bölgede yaklaşık bir ay önce de, benzer bir yöntemle yakınlık kurduğu küçük kızı, apartman dairesinin kapısından ağzını kapatarak kaçırmaya çalışan, ancak annesinin sese koşması üzerine kaçan kişinin de yine E.P. olduğu ortaya çıktı. Saldırıya uğrayan o kız da E.P.'yi teşhis etti. Suçlamaları kabul etmeyen E.P., sorgusunun ardından sevkedildiği adliyede tutuklandı.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Taciz olayıyla ilgili güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, E.P.'nin markette bulunduğu sırada küçük A.Y.'nin yanına geldiğini, bunun sorasında ise, taciz etmeyi planlayıp yakınlık kurduğunu saptadı. E.P.'nin market dışında beklediği ve dolaştığı anlar da yine güvenlik kamerası kayıtlarında yer aldı.

Polis vatandaşları, küçük çocuklarını, tanımadığı kişilerle konuşmaması, hediye kabul etmemesi, kesinlikle bir yere gitmemeleri konusunda eğitmeleri için uyardı.

Üyelerimizin Yorumları

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.