Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:
 
TürkSpace Haberler
Ana Sayfa | Yeni İçerik Yolla | Haber Şampiyonları | Haberlerim
5

Cevapsız çağrıyı arayınca mahvoldu

Haber   1208 Görüntülenme   43 Ziyaret   Gönderen adminturk açık Feb 06 2011, 10:31 am
www.hurriyet.com.tr -

Cevapsız çağrıyı arayınca mahvoldu

Paylaş
Benimsayfam'da Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Fatih TEKECİ / ANTALYA, (DHA) 6 Şubat 2011
Cevapsız çağrıyı arayınca mahvoldu
CEP telefonuna bırakılan cevapsız çağrıya geri dönüş yapan 55 yaşındaki işçi emeklisi İsmail Ayekin, Bulgaristan’da yaşayan ve yüzünü hiç görmediği kadına 30 bin lira kaptırdı. Ayekin, "Genç bir kızla konuşmak ve duygusal yakınlık hissetmek gözlerimi kör etti. Şimdi kendimi enayi gibi hissediyorum" dedi.

Antalya’da oturan ve işçi olarak çalıştığı hazır beton firmasından emekli olan İsmail Ayekin’in cep telefonuna 6 ay önce cevapsız çağrı bırakıldı. +359 kodlu numarayı arayan Ayekin’e adının ’Nilay’ olduğunu söyleyen kadın, 250 bin Euro parası olduğunu, ancak AB ülkeleri dışındaki bir ülkeye giderse bu paraya sahip olabileceğini söyledi. Belirli aralıklarla ’Western Union’ firması üzerinden kendisini arayan kadına Türkiye’ye gelebilmesi için para göndermeye başlayan İsmail Ayekin, en düşük 100, en yüksek ise bin 500 Euro gönderdi.

KREDİ ÇEKTİ, OTOMOBİLİNİ SATTI

4 ayrı bankadan 20 bin TL kredi kredi çeken, bunun yanı sıra 7 bin liraya otomobilini satan, asker arkadaşı ve yaşlı annesinden 3 bin lira borç alan Ayekin, toplam 30 bin lira karşılığı euroyu ’Svetla Sıderova’ adına gönderdi.

İsmail Ayekin, kadınla görüştüğü cep telefonu numarasının önceki gün tamamen kapanmasıyla dolandırıldığını anladı.

Evli ve 20 yaşında bir erkek çocuk babası olan Ayekin, "Arkadaşlarım dolandırılacağımı söylediler. Fakat duygusal anlamda da bir boşluk içinde olduğum için kabullenmek istemedim. Genç bir kızla konuşmak ve duygusal yakınlık hissetmek gözlerimi kör etti. Şimdi kendimi enayi gibi hissediyorum" dedi. 

EŞİYLE DE ARASI AÇILMIŞ

Kadınla sadece telefonla konuştuğunu ve kendisine gönderdiği fotoğrafın dışında elinde başka birşey olmadığını kaydeden Aytekin, "Sürekli olarak, ’ha bugün ha yarın geliyorum’ diyerek beni oyaladı. O çağrı atıyor, ben arıyordum. Son görüşmemizde uçak bileti için 550 euro istedi, ben de gönderdim. Ancak daha sonra telefonunu kapatarak tüm irtibatı kesti" diye konuştu.

Ayekin, bankaya ve çevresine olan borçları ödemek için, emekli olmasına rağmen servis şoförlüğü yapmaya başladığını, eşiyle de arasının açıldığını söyledi.
Üyelerimizin Yorumları
20
20
20
20
20
Evli ve 20 yaşında bir erkek çocuk babası olan Ayekin, "Arkadaşlarım dolandırılacağımı söylediler. Fakat duygusal anlamda da bir boşluk içinde olduğum için kabullenmek istemedim. Genç bir kızla konuşmak ve duygusal yakınlık hissetmek gözlerimi kör etti. Şimdi kendimi enayi gibi hissediyorum" KONUSMALARI COK KOMIK.KOMEDI)))) KAZA GELIYORUM DEMIS AMA O KABUL EDEMEMIS
Aşkın masum insanları düşürdüğü durum bu olsa gerek. Adamın evli olmasıda bambaşka bir durum. AŞK seninle kimse oynayamaz...
iyi olmus hatta ohhhhh olmus cok sevindim bu tur haberleri okudukca acayip mutlu oluyorum
ALLAH AKIL FIKIR DAGITIRKEN SEMSIYEMI ACMISTIN BE ADAM; ENAYİ GİBİ HİSSETMESİNE GEREK YOK TAM BİR ENAYİİ
senın kafanı .. neyse sımdı agzımı bozmayım
Allah akıl fikir versin..Allah yardımcısı olsun bu kişinin..Değerli üyelerimiz zaman zaman bu ve buna benzer yaklaşım gösteren üyeler sitemizdede faaliyet gösteriyorlar bu tarz yaklaşımlarda bulunan üyeleri direk site adminlerine bildirmenizi önemle rica ederiz..((((((((TurkSpace İdari Yönetim)))))))))))))))

Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.