Hoşgeldin Ziyaretçi, Giriş Yap yada Hemen Bize Katıl
CANLI SOHBET | EKLE
| DİL:
 
AdminMSN
PROFİL   ALBÜM   BLOG   ZİYARETÇİ DEFTERİ   ARKADAŞLAR   BEĞENDİKLERİM   YORUM   ANKET   VİDEO  
Acil Yardım,Şikayet,Dilek,İstek,Önerilerinizi,msn@turkspace.com adresinden ve AdminMSN'den bize ulaşabilirsiniz

Diğer Resimler
mem_staff OFFLINE
Bay
40 yaşında
Admin MSN
Merkez, Antalya
Türkiye

Görüntülenme: 219
Puan: [ 1520 ]
Şampiyonluk: 0

 

Durum: AdminMSN'nın profiline hoşgeldiniz

İLETİŞİM PANELİ
MESAJ GÖNDER
SOHBET
ARKADAŞLARIMA EKLE
GRUP DAVETİYESİ YOLLA
Beğendiklerime Ekle
PUANLA BENİ
HEDİYE YOLLA

Din: İslam
MESLEK: Yönetici
EğITIM: Üniversite
Medeni Durum: Bekar
TAKıM: Galatasaray
ÜYELİK TARİHİ: 27/01/2012
BURÇ: Kova
SON GİRİŞ: 11/09/2015 23:21:25
PUAN: 0.00
Karizma
+1.15
1 oy
Son Konu Listesi Yanıt Görüntülenme
Jan 23 2014, 11:12 am yazan AdminMSN
4 807
Jan 31 2012, 7:06 pm yazan AdminMSN
2 1086
Konularım: 2  Ziyaretçi Konuları: 0
DiğerleriDiğerleri

Gönderen:
DELIOGLAN_07

Acil şikayet yardım talepleriniz için msn adresimiz; msn@turkspace.com ekleyiniz

Sınırsız mesaj, Özel mesaj, Anasayfada Vip sıralar'da
çıkmak,Özellik'li bir profil için aşağıdaki linki tıklayın.

ücretsiz Download Alexa Toolbar Nowyükleyin.http://img1.loadtr.com/b-442205-Ho%C5%9Fgeldiniz.gif


 


*Kameralı Chat (Kilitleme seçenekli)


*Sesli Chat (Kilitleme seçenekli)


*Yazili Chat


*Özel Mesajlaşma (2 kişi arasında)


*Özel Odalar (Önceden açılmış odalara katılın)


*Kendi Odanız (Kendiniz oda açıp arkadaşlarınızı çağırın)


Arkadaş bulmanın kolayı TurkSpace Canlı Sohbet'de.


Sitemize destek olmak için Lütfen ALEXA TOOLBAR yükleyin.

TurkSpace ile Canl
ı Sohbet'deki Kameralı, sesli Chat özelliklerini sınırsız kullanmak için lütfen GOLD - VİP üye olun.            &nb sp;            
TURKSPACE CANLI SOHBET
Foto Forum
7 4
Davet Giriş Alexa Kıdem
135 30 13 1323
Email
8


,
TURKSPACE SİTE KURALLARI,

1-) Bu site, sohbet ağırlıklı ve aynı zamanda gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla fikir alış-verişi ve paylaşımlarda bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanma girişiminde bulunanlar sitemizden süresiz uzaklaştırılır.

2-) T.C. anayasasına aykırı, bölücülük veya ayrımcılık içeren mesajlar yazmak, topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazmak kesinlikle yasaktır ! (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.) Bunun yanında tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve malzemeler kullanmak; turkspace.com yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

3-) Sitedeki her mesajı yöneticilerin görmesi mümkün olmayabilir bu yüzden yazılan her mesajdan, mesaj sahibi sorumlu tutulacaktır.

4-) Siyasi propaganda, din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı küçültücü, hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz. Gerek diğer üyelere gerekse yöneticliere karşı Laubali üslub kullanan üyeler sitemizden
uzaklaştırılır.

5-) Turkspace.com, tamamen ücretsiz bir paylaşım platformudur. Telif hakları 3. şahıslara ait eserler Turkspace.com sitesinde paylaşılamaz. Üyelerin kendi eserlerini yayınlamaları inisiyatifleri dahilinde olup, oluşabilecek sorunlardan Turksapace.com sitesi sorumlu tutulamaz.

6-)Yöneticilerden önce kurallara ayıkırı bir mesajla karşılaştığınızda, mesajın tıklayarak mesajı bölüm yöneticilerine bildirebilirsiniz.

7-) Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini (ad,soyadı,adres,tel no vb.) yayınlamak kesinlikle yasaktır.

8-) 18 içerik göndermek kesinlikle yasaktır.

9-) Turkspace.com kullanıcılarının hiç bir özel bilgisini 3.şahıslarla paylaşmaz, E-posta gruplarına kaydettirmez, spam (istenmeyen) mesaj kategorisine girecek oluşumlarda kullanmaz.

10-) Her ne konu da olursa olsun, tartışmalara ve eleştirilere yön veren kışkırtıcı başlıklar açmak mesajlar göndermek yasaktır. Üyeler kendi aralarındaki tartışmalar için canlı sohpet odası'nı kullanamaz.

11-) Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelir ve bağırmak bir saygısızlık örneğidir, bu yüzden bu tür konular mesaj sahibine bildirilmeden ya da düzenlenmeden bölüm yöneticileri tarafından çöpe taşınır. Tekrarında ve ısrarla devamında üye ceza alır.

12-) Yeni bir konu açarken konu başlığını, konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçmeniz gerekir. "yardım, lütfen" gibi konu içeriğini ifade etmeyen başlıklar, sembol kullanılarak açılan başlıklar bölüm yöneticileri tarafından silinebilir.

13-) Turkspace yöneticilerine bildirilmeden, imza, avatar, tanım ya da hiç bir bölümde reklam amaçlı site adresi yayınlanamaz.

14-) Kuralları okumamak, uymamak için bahane sayılamaz. Burada bulunan her üye bu kuralları okumuş varsayılır.

15-) Site düzeni, yöneticiler ve yönetim tarafından alınan kararlar ve kurallar hiçbir şekilde tartışma konusu yapılamaz.

16-) Yöneticiler haricinde hiçbir üye bir diğerine uyarı yapamaz. Bir üyeyle ilgili şikayetiniz var ise yöneticilere bildirin.

17-) Site kuralları değiştirilebilir ya da yeni kurallar eklenebilir. Eklenen veya yenilenen her kural geriye dönük işleyebilir.

18-) Bu kuralları çiğneyenlere uyarı ya da ban cezası verilir. Üyeler aldıkları ceza hakkında ki itirazlarını Özel Mesaj yolu ile Admin'lere yapabilir.

Güzel Paylaşımlar.


Turkspace.com
TURKSPACE.COM FORUM KURALLARI,


1-)Forumda yazılan mesajlardan tamamen mesajı yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı turkspace.com Forumları hiçbir sorumluluk kabul etmez. Cezai işlem gerektiren, T.C. yasalarına aykırı iletilerin veya başlıkların açılması durumunda turkspace.com yönetimi bu başlıklara müdahil olacağı gibi, ilgili resmi makamlara, istenmesi durumunda elindeki tüm verileri (IP,e-mail vb) ilgili resmi kurumlar ile paylaşacağını taahhüt eder.

2-)Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood olduğu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse iletinizin altında cevap yoksa önceki mesajınızda DÜZENLE düğmesine tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız.

3-)T.C. anayasasına aykırı, bölücülük veya ayrımcılık içeren mesajlar yazmak, topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazmak kesinlikle yasaktır ! (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.) Bunun yanında tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve malzemeler kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

4-)Futbol veya diğer branşlarda anti ve şiddet içerikli, fanatizm veya holiganizm boyutlarındaki mesajlar yazmak yasaktır. Bu tür yorum / paylaşımda bulunan üyeler uyarılmaksızın mesajları / konuları düzenlenecektir.

5-)Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları, resimleri, avatarları ve bunu temsil eden nick (rumuz) vb. kesinlikle Yasaktır...!

6-)Avatar ve imza bölümünde kavga ve tartışma çıkaracak, şiddet, kan, silah / ateşli silah ve / veya bölücülük içeren, yazı ve resimler konması yasaktır. Küfür, slogan, küfür içeren, 18 içerik göndermek kesinlikle yasaktır.
AdminMSN rumuzlu üyemizin 7 adet arkadaşi var.Only my friends can see my activity feed.


Displaying 4 out of 4 comments
01/02/2017 11:10:0423/03/2016 01:20:51

Benim adım, ben size daha fazla ihtiyacınız varsa
(esther128us@yahoo.com) benim e-posta adresine cevabınızı bekliyorum
bana bilmek umurunda eğer benim e-posta adresine geri direkt yazınız
seninle arkadaş olmak istiyorum Esther benim dostluk çok teşekkürler.
...................................................................................
My
name is Esther, i want to make friend with you, please write back
direct to my email address if you cares to know me more (
esther128us@yahoo.com ) i am waiting for your reply at my email address
if you need my friendship too, thanks .
Copyright © 2007-2010 TurkSpace, Inc. All rights reserved.